Aktivity

Apartmány v turistické oblasti Opálená v regionu Moravskoslezských Beskyd

LÉTO

BESKYDY ALL INCLUSIVE

ZIMA

SJEZDOVKA ZA DOMEM

Poloha apartmánů je naprosto ideální jako výchozí bod pro různé volnočasové aktivity za dobrého i špatného počasí. Přímo u domu je dispozici rozlehlá zahrada pro Vaše děti i venkovní posezení s krbem pro dospělé. K zapůjčení zdarma je k dispozici celá řada her jako např. ruské kuželky, kroket, míče a podobně. K volnočasovým aktivitám je možno využít cyklostezky, které začínají přímo u domu, anebo turistické trasy, které rovněž začínají v bezprostřední blízkosti a nabízí se k výletům na okolní Beskydské vrcholy. Ty jsou rovněž startovacími body pro milovníky adrenalinových sportů, kteří je hojně využívají pro paragliding a lety na rogalech.

V blízkém okolí, v obcích Čeladná a Ostravice, rovněž najdou své vyžití milovníci jízdy na koni nebo golfu. V okruhu deseti kilometrů jsou k dispozici tři překrásná golfová hřiště, které patří k nejlepším v republice. V případě špatného počasí jsou v nedalekém Frýdlantu nad Ostravicí kryté tenisové, badmintonové nebo squashové kurty. Ke koupání je k dispozici koupaliště ve Frýdlantu nad Ostravicí nebo aquapark ve Frýdku – Místku. V obci Čeladná je rovněž moderní relaxační centrum, které ocení všichni milovníci lázeňství, relaxace a zdravé výživy.

V okolí se rovněž nachází tradiční beskydské hospůdky, kde jsou podávány domácí speciality a rovněž regionální piva. Pro milovníky kultury je k dispozici nedaleké Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, hrad Hukvaldy, Kopřivnické muzeum aut, Hornické muzeum Landeck a mnoho dalších kulturních památek.

Během dovolené Vám rádi pomůžeme naplánovat si výlety do okolí.

V zimních měsících je poloha objektu naprosto ideální pro rodiny s malými dětmi, neboť apartmány se nachází přímo pod lyžařskou sjezdovkou, která je ideální pro začátečníky a mírně pokročilé lyžaře. V tomto malém, ale útulném areálu naleznete rovněž lyžařskou školu pro děti, ale i malý snowpark pro vyznavače Freestyle. Pro zdatnější lyžaře se nabízí lyžařské středisko na Bílé. Které vzdáleno cca 30 min jízdy autem. Pro milovníky běžeckých stop je k dispozici areál na golfovém hřišti Ostravice (cca 10 min jízdy), který je i ve večerních hodinách osvětlený. Areál je součástí tzv. Beskydské magistrály, která nabízí běžkařům nespočet kilometrů.

TOP LOKALITA

Vysoce hodnoceno nedávno ubytovanými hosty

Apartmány U Honzy se nachází v Moravskoslezských Beskydech a nabízí apartmá s výhledem na Lysou horu a bezplatným Wi-Fi.

SPOKOJENÝCH HOSTŮ
211 +
CYKLOSTEZEK
0 +
ATRAKCÍ PRO DĚTI
0 +
APARTMÁNY
0

BESKYDY CARD

Poznáte krásy zdejšího regionu a zároveň ušetříte.

Získejte regionální návštěvnickou kartu , díky které můžete čerpat řadu výhod od partnerů nabízejících své služby turistům a návštěvníkům Beskyd.

Karta je platná 12 měsíců, takže ji můžete využívat při Vašich cestách po turistické oblasti Beskydy – Valašsko v každém ročním období. Otevírá se Vám možnost vybírat z nepřeberného množství výhod jak při poznávání turistických atraktivit, tak při odpočinku, sportu či při ubytování a stravování.

S kartou Beskydy-Valašsko poznáte krásy zdejšího regionu a zároveň ušetříte.

Přejeme Vám příjemný pobyt v Beskydech a mnoho fantastických zážitků.