Ladná Čeladná 2023

Ladná Čeladná 2023

Rodinný festival plný hudby a zábavy! Těšíme se na vás 5. a 6. srpna 2022 v Čeladné!

EMMA SMETANA
BÁRA POLÁKOVÁ

Festivalové scény


Festivalové dění se koncentruje do čtyř míst – kromě Hudební scény v areálu najdete také Relax scénu, Dětský park a klidovou zónu v prostorách tělocvičny.

Hudební scéna

Letos se můžete těšit na 15 koncertů, většina z nich se odehraje na Hudební scéně.


Relax scéna


Na této scéně uvedeme kromě části koncertů také divadelní představení a pohybový workshop s tanečním lektorem a účastníkem StarDance Jakubem Mazůchem, jehož můžete znát z pořadu Rytmix na ČT :D. Za pozornost stojí také interaktivní show s výtvarníkem Adolfem Dudkem, jenž vás zábavným způsobem seznámí s prací ilustrátora dětských knih.

Dětský park


V této části areálu se nachází rozmanité stanoviště a aktivity pro menší i větší děti a nudit se nebudou ani dospělí. Navštívit můžete kreativní dílny zaměřené na tvoření obrázků z písku či malování kamínků. Chybět nebude ani oblíbené malování na obličej, stánek dětského kadeřnictví Vláskov, kde si vaše ratolesti mohou nechat udělat originální účesy, či dočasné tetování. K vyzkoušení bude také nespočet stolních her různých obtížností značky Mindok. Můžete se těšit na tradiční prezentaci her z řady hlavolamových SMART her pro jednoho hráče, na postřehové a paměťové hry, u kterých si vyzkoušíte svou rychlost i bystrost, nebo na kvízové, slovní a párty hry, jako Desítka, Bananagrams nebo Krycí jména. Zvídavým návštěvníkům doporučujeme řadu detektivních her v čele s hrou Mikromakro nebo přírodně laděné experimentální karetní hry. V nabídce jsou hry pro všechny věkové kategorie již od 2 let. Ve stánku Mindok se zabaví celá rodina, tak se zastavte. Na Ladnou Čeladnou se po roce vrátí také Tajuplný svět podivuhodných her Jiřího Šebesty, kde najdete ručně vyráběné, (nejen) deskové, originální hry jak ze dřeva, tak z kovu, kamení a dalších netradičních materiálů. V šapitó Cirkusu trochu jinak si zábavnou a hravou formou procvičíte koordinaci a motoriku. Z Cirkusu bez šapitó si pak odnesete balónky vymodelované do podoby zvířat. Chybět nebude ani skákací hrad a další atrakce, sportovní stanoviště či mezi dětmi oblíbené soutěžní disciplíny, jako skákání v pytli, hod na čápa nebo padáček s balónky.

Chill-out zóna v tělocvičně


V prostorách tělocvičny najdete klidovou zónu, kterou můžete využít k odpočinku. Děti se zde zabaví omalovánkami, vystřihovánkami a dalšími činnostmi, které budou v nabídce. V případě nepříznivého počasí se do tělocvičny přesunou venkovní aktivity z Dětského parku. V tělocvičně také proběhne slosování o ceny, do něhož se mohou zapojit děti, které na soutěžních stanovištích splní úkoly a nasbírají razítka.

Najdete u nás

KLIDNÉ MÍSTO

Ano

KRÁSNÝ VÝHLED

Ano

MÍSTNÍ SPECIALITY

Ano

ODPOČINEK&RELAX

Ano

DOMÁCÍ PROSTŘEDÍ

Ano